Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Студенти-медики в гостях у експертів Кіровоградщини

23.10.2018 студенти медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету, завітали на ознайомчу екскурсію  до Кіровоградського НДЕКЦ МВС.

Захід традиційно включав в себе ознайомлення із специфікою роботи судових експертів по опанованими напрямками експертних досліджень та особливостями ведення криміналістичних обліків.

Найбільший інтерес у студентів-медиків викликала робота експертів відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів та сектору біологічних досліджень. Як майбутні медики останні із неприхованою зацікавленістю ознайомились з окремими етапами проведення досліджень об’єктів біологічного походження, а також наркотичних засобів та психотропних речовин. Завідувач відділу дослідження речовин і виробів Павленко Ю.Л. детально ознайомив гостей з сучасними проблемами незаконного використання лікарських препаратів для виготовлення наркотичних засобів та наглядно продемонстрував роботу газового хроматографа.

Також, досвідчені фахівці центру ознайомили відвідувачів з особливостями роботи експертів під час їх залучення до оглядів місць скоєння злочинів та інших слідчих дій.

Подібні екскурсії для студентів вищих навчальних закладів міста Кропивницького дозволяють не тільки розширити кругозір талановитої молоді але й ознайомити останніх з можливістю подальшого   працевлаштування в структурних підрозділах Експертної служби МВС. Даний захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, студенти отримали цікаву та пізнавальну інформацію, яка знадобиться їм у подальшому житті.