Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь експерта Кіровоградського НДЕКЦ у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія та практика сучасної морфології»

Завідувач сектору біологічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Ворона Сергій Олександрович прийняв участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Теорія та практика сучасної морфології», яка відбулась 10-12 жовтня 2018 року в      м. Дніпро на базі Дніпропетровської державної медичної академії.

У конференції взяли участь делегати й автори наукових публікацій з понад 150 кафедр і підрозділів із різних навчальних, наукових і клінічних установ України та інших країн.

Для учасників конференції були організовані круглі столи та майстер-класи, що стосувались сучасних стандартів імуногістохімічних методів дослідження та останніх оновлень у класифікації лімфом. На завершення першого дня наукового заходу було проведено демонстрацію  новітніх можливостей по запровадженню сучасних технологій і стандартів цифрової мікроскопії як в практичну діяльність патоморфологів, так і в навчальний процес на кафедрах морфологічного профілю («ОПТЕК» ZEISS Group, АЛТ Україна ЛТД та інші).

Другий день конференції був присвячений значенню морфологічних методів діагностики в дерматовенерології. Науковці представили результати багаторічного клінічного досвіду застосування морфологічних методів у ДЗ «ДМА», Запорізькому державному медичному університеті, ДУ «Інститут нефрології НАМН України». На секційних засіданнях конференції були заслухані доповіді аспірантів та молодих учених із різних навчальних, наукових і лікувальних закладів, відбулись наради представників профільних кафедр.

Подібний формат проведення наукових зустрічей, який об’єднує спеціалістів різних профілів як фундаментальних, так і клінічних дисциплін, є корисним для кожного та дозволяє поглибити не лише теоретичні знання, але й впровадити новітні методи досліджень і діагностики в практику сучасної морфології та медицини.