Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь у науково-практичному семінарі «Сучасний стан, проблематика та перспективи розвитку вибухотехнічної експертизи»

У період з 29 жовтня по 1 листопада поточного року завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Пічкуренко Віктор Миколайович прийняв участь у науково-практичному семінарі «Сучасний стан, проблематика та перспективи розвитку вибухотехнічної експертизи», який проходив у місті Києві.

Окрім експертів-вибухотехників підрозділів Експертної служби МВС України у роботі семінару також прийняли участь: працівники науково-дослідних установ Міністерства юстиції та Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, які проводять судові вибухотехнічні експертизи за експертною спеціальністю       5.2. «Дослідження вибухових пристроїв, обставин і механізму вибуху», працівники Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції та представники кафедри криміналістичного забезпечення та судових експертиз Навчально-наукового інституту № 2 Національної академії внутрішніх справ.

На заході було обговорено актуальні питання науково-методичного характеру, які створюють протиріччя при виконанні судових вибухотехнічних  експертиз, а також визначено пріоритетні напрямки подальшого розвитку даної експертизи.

Участь у даному семінарі експерта Кіровоградського НДЕКЦ, стала черговим важливим етапом постійного вдосконалення експертів-вибухотехників, які використовують на практиці всі новітні та перспективні наукові напрацювання у галузі проведення вибухотехнічних експертиз.