Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Учні Комунального закладу «Науковий ліцей» в гостях у експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС

6 листопада поточного року учні біолого-хімічного класу Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»  завітали на ознайомчо-пізнавальну екскурсію до Кіровоградського НДЕКЦ МВС.

Досвідчені фахівці експертного підрозділу ознайомили гостей з особливостями проведення опанованих напрямів судових експертиз, використанням наявних криміналістичних обліків у розкритті та розслідуванні злочинів.  Значний час екскурсії було приділено ознайомленню із специфікою роботи відділу дослідження матеріалів речовин і виробів та сектору біологічних досліджень, де юнаки та дівчата вивчали технічні можливості новітнього лабораторного обладнання, а також  мали змогу ознайомитися із обладнанням пересувної криміналістичної лабораторії.

Юнаки та дівчата уважно сприймали нову для себе інформацію та з великим інтересом ознайомились з тим, як у експертній практиці застосовуються складні знання у галузі хімії та біології, основу яких вони зараз отримують у своєму ліцеї. Подібний досвід для учнів безумовно є унікальним, оскільки дозволяє скомпонувати вже отриманні теоретичні знання з їх реальним застосуванням у роботі лабораторного комплексу.

По завершенню екскурсії багато хто з ліцеїстів цікавився і іншими  напрямками діяльності Кіровоградського НДЕКЦ і навіть вимогами щодо  кандидатів на експертні посади. Захід пройшов дуже динамічно й з позитивом, що говорить про обопільну користь співпраці експертного підрозділу з навчальними закладами міста різних ступенів.