Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Студенти-правники завітали до Кіровоградського НДЕКЦ МВС

12 листопада поточного року в межах навчальної програми з дисципліни «Криміналістика» студенти ІV курсу факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка під керівництвом завідувача кафедри галузевого права Володимира Григоровича Гриценко відвідали Кіровоградський НДЕКЦ МВС.

Спеціалісти центру ознайомили студентів з напрямами діяльності структурних підрозділів та з можливостями лабораторного комплексу щодо забезпечення ефективного проведення криміналістичних досліджень та практичного використання їх результатів у процесі розкриття і розслідування злочинів, продемонстрували процедуру дактилоскопічного, балістичного, біологічного та хімічного дослідження. Також для присутніх студентів було звернуто увагу на необхідність дотримання правил поведінки при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Проведений захід став дуже корисним для студентів-правознавців, які отримали чітке уявлення про складну але таку необхідну для суспільства роботу судового експерта. Незабутні враження від спілкування з досвідченими фахівцями експертного підрозділу закріпили набуті під час аудиторних занять теоретичні знання та виявили бажання у молоді більш розширено вивчати криміналістику.