Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Чергова екскурсія кропивницьких школярів до Кіровоградського НДЕКЦ МВС

12 листопада 2018 року до Кіровоградського НДЕКЦ МВС завітали учні 9 класу комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Із школярами було проведено ознайомчо-пізнавальну екскурсію, у ході якої досвідчені фахівці експертного підрозділу ознайомили гостей з особливостями роботи структурних підрозділів НДЕКЦ та розповіли про тонкощі проведення деяких судових експертиз за опанованими напрямками.

Підліткам було продемонстровано сучасну криміналістичну техніку, нове обладнання, яке використовують експерти під час проведення судових експертиз. Досить цікавим для учнів виявився показ способів виявлення та вилучення криміналістично значущої інформації.

Особливу увагу при проведенні заходу було приділено роз’ясненню молоді про небезпечність вибухових речовин та ознайомлено з основними правилами поведінки у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв.

Екскурсія пройшла у теплій дружній атмосфері. Цікаві розповіді працівників НДЕКЦ сприяли розширенню кругозору підростаючого покоління та дозволили останнім зрозуміти яка не легка але така необхідна робота судового експерта.