Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Інформаційне заняття експертів з учнями загальноосвітньої школи № 6 м. Кропивницького

Розуміючи суспільну значимість знань та практичних навичок накопичених Кіровоградським НДЕКЦ за довгі роки роботи, фахівці експертного підрозділу  не обмежується у своїй діяльності лише експертною і науково-дослідною роботою та приділяють час розповсюдженню корисної інформації серед дітей та молоді нашого міста.

Спеціалісти Центру з великим задоволенням відгукуються на запрошення їх до різних навчальних закладів міста та самі ініціюють проведення різноманітних занять, семінарів, круглих столів чи бесід з самих різноманітних питань, що входять в компетенцію спеціалістів експертного підрозділу. У межах цієї роботи 30 листопада поточного року до Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6» спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, центру естетичного виховання «Натхнення» завітали експерти сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Прошаченко А.А. та Андрієнко А.В., які провели інформаційне зайняття із дев’ятикласниками. У ході даного заходу співробітники НДЕКЦ нагадали школярам про елементарні правила поведінки при виникненні пожежі, поводження з легкозаймистими речовинами, а також надали інформацію щодо правильних дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів. При цьому, для кращого засвоєння матеріалу, фахівці Центру постійно приводили приклади із власної практики, розповідали про помилки яких через необізнаність найчастіше припускаються громадяни при виявленні небезпечних об’єктів.

Оскільки надана інформація було багато в чому новою для учнів, тому останні з інтересом слухали цікаві історії із практики експертів — вибухотехників та задавали багато уточнюючих питань.

Сподіваємось школярі добре засвоїли поданий інформаційний  матеріал і цілком усвідомили важливість цих знань для кожного громадянина.