Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Співробітники Кіровоградського НДЕКЦ МВС за круглим столом обговорили конституційно-правові засади становлення української державності

Цього року з нагоди 70-тої річниці  ухвалення Загальної декларації прав людини в місті Кропивницькому проводилась ціла низка тематичних заходів, до яких слід віднести і круглий стіл: «Права людини. Забезпечення прав людини в Україні на сучасному етапі розвитку державності», який пройшов 05 грудня 20918 рок на базі Льотної академії Національного авіаційного університету.

Враховуючи, що робота фахівців Кіровоградського НДЕКЦ безпосередньо пов’язана із забезпеченням захисту прав  і свобод людини, в  організації та проведенні круглого столу прийняли участь:  завідувач сектору біологічних досліджень Ворона С. О., завідувач сектору дактилоскопічних видів досліджень та обліків Антоненко В. О., завідувач сектору технічного дослідження документів та почерку Полковенко І. С., провідний фахівець з організації наукової роботи Орлик О. В. та судовий експерт сектору біологічних досліджень Михальська Т. В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники круглого столу проаналізували  стан діяльності органів публічної влади на предмет забезпечення прав і свобод людини, громадянина. Представники Кіровоградської льотної академії НАУ, Кіровоградського НДЕКЦ МВС  у своїх  виступах наголосили  на проблемних питань щодо захисту соціальних, економічних, політичних прав і свобод окремих категорій громадян та осіб без українського громадянства. Крім того, учасники круглого столу обговорили питання щодо протидії домашньому насильству, сучасного стану надання безоплатної правової допомоги в Україні, дотримання прав людини в умовах воєнного стану.

Завдяки широкому колу залучених спеціалістів та вдалій організації, учасникам круглого столу цілком вдалося виявити найбільш проблемні моменти в питанні захисту прав людини в Україні і визначити провідні напрямки роботи для подолання цих проблем. Однак, безумовно дана проблема надто складна і динамічно змінювана і тому потребує постійної уваги, тому для контролю над нею подібні заходи слід проводити і надалі.