Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Комп’ютерна інженерія і кібербезпека: досягнення й інновації»

У період з 27 по 29 листопада 2018 року старший судовий експерт сектору комп’ютерно-технічних досліджень відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Лозовий Андрій Миколайович прийняв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Комп’ютерна інженерія і кібербезпека: досягнення й інновації», що проходила у місті Кропивницькому на базі Центральноукраїнського національного технічного університету.

Мета даної конференції – інтеграція зусиль для впровадження нових вітчизняних розробок, зміцнення співпраці між закладами вищої освіти, науковими, виробничими установами, а також встановлення творчих контактів та розширення наукових зв’язків. Для презентації та публічного обговорення на даний захід свої наукові роботи подало більше 250 студентів, курсантів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

Під час пленарних і секційних засідань, ІТ- форуму та інших заходів учасники конференції обговорили сучасні досягнення та інновації комп’ютерної інженерії, тенденції розвитку й захисту кіберпростору України, обмінялися новими ідеями, власними науковими й практичними результатами досліджень у галузях комп’ютерної інженерії та інформаційної безпеки, апробували результати науково-дослідних робіт, презентували результати виконання ІТ — проектів тощо.

У цілому захід як завжди пройшов у дуже дружній та діловій атмосфері, що дозволило всім присутнім вилучити максимальну користь від участі в конференції.