Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Майбутні вчителі біології в гостях у експертів

14 грудня 2018 року на ознайомчу екскурсію до Кіровоградського НДЕКЦ МВС завітали першокурсники природно-географічного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

У ході екскурсії студенти із захопленням слухали заступника директора Центру Одарченка А.Г., який із гордістю розповів про напрацювання експертного підрозділу та про інноваційні методи роботи експертів. Під час заходу молодь не тільки ознайомилась із роботою лабораторного комплексу та його обладнанням, але й отримала деякі практичні знання, що цілком можливо будуть корисними у подальшому навчанні університеті. Оскільки до НДЕКЦ завітали майбутні біологи, то для них найбільш цікавою і корисною була інформація надана спеціалістами сектору біологічних досліджень, які у повсякденній роботі використовують широкий спектр знань у галузі біології.

Екскурсія не обмежилась лише ознайомленням лише із суто науковою інформацією. Експерти — вибухотехніки нагадали відвідувачам основні правила техніки безпеки при поводженні з піротехнічними засобами та вибухонебезпечними предметами.

Налагодження комунікації з такою цільовою аудиторією, як молодь залежить насамперед від рівня їх уявлення чи розуміння того, що таке робота судового експерта, які функції він виконує у такій благородній справі як розкриття та розслідування кримінальних правопорушень.