Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Судові експерти-трасологи Кіровоградського НДЕКЦ МВС України сприяли розслідуванню дорожньо-транспортної пригоди

У жовтні 2018 року у м. Олександрія Кіровоградської області невідомою особою було скоєно легковим автомобілем наїзд на громадянку Н.,  яка від отриманих  ушкоджень загинула на місці події.  

Під час огляду місця події слідчо-оперативною групою  Олександрійського ВП ГУНП в Кіровоградській області були вилучені уламки  фарного скла автомобіля.

При відпрацюванні території скоєння дорожньо-транспортної пригоди працівникам поліції вдалось розшукати автомобіль ВАЗ-2108 із пошкодженою передньою правою фарою, з якої були вилучені залишки зруйнованого фарного скла.

У рамках порушеного кримінального провадження старшим слідчим відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Кіровоградській області до Кіровоградського НДЕКЦ МВС були направлені фрагменти уламків фарного скла вилучених під час огляду дорожньо-транспортної пригоди та фрагменти уламків фарного скла вилучених під час огляду автомобіля          ВАЗ-2108, що належав громадянину Т., з метою проведення судової трасологічної експертизи за експертною спеціальністю 4.2 «Дослідження знарядь, агрегатів, інструментів і залишених ними слідів, ідентифікація цілого за частинами».

В результаті проведеної експертизи експертом сектору трасологічних видів досліджень та обліків Кіровоградського НДЕКЦ МВС було встановлено, що фрагменти скла, вилучені  у ході огляду місця події по вул. Олексія Скічка, в м. Олександрія, Кіровоградської області та фрагменти фарного скла, вилучені  з автомобіля ВАЗ-2108, складали раніше одне ціле, а саме — розсіювач фари автомобіля. Таким чином, завдяки практичній реалізації високопрофесійних вмінь експерта Кіровоградського НДЕКЦ МВС та його належній взаємодії із слідчим підрозділом Національної поліції в області  було встановлено доказову базу, що може мати вагоме значення у розкритті вказаного кримінального правопорушення та притягнення до відповідальності винної особи.