Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Угода про співробітництво Кіровоградського НДЕКЦ МВС та Центральноукраїнського інституту «Міжрегіональна Академія управління персоналом»

04 лютого 2019 року з метою співробітництва у сфері організації та проведення науково-дослідної роботи, науково-практичних заходів, підготовки та видання спільних наукових публікацій між Кіровоградським НДЕКЦ МВС України та Центральноукраїнським інститутом Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» підписано угоду про співробітництво, що ґрунтується на принципах партнерства, взаємовигоди та спільності інтересів.

Підписання угоди дозволить установам об’єднати свої можливості щодо проведення наукових досліджень з питань правосуддя, свободи та безпеки.

У рамках практичної реалізації офіційно досягнутих домовленостей між керівництвом Кіровоградського НДЕКЦ МВС та вищого навчального закладу, заплановано проведення екскурсій, лекцій із студентами та ознайомлення останніх із особливостями діяльності експертного центру.

Тож  угода відкриває широкий простір для спільної творчості, яка буде цікавою і корисною як для експертів так і для студентів Центральноукраїнського інституту «Міжрегіональна Академія управління персоналом».