Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Заняття експертів із слідчими Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області

08 лютого 2019 року працівники відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС провели спільні заняття із слідчими слідчого відділу Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області, які проводились на базі експертного підрозділу.

Основною метою даного заходу було вдосконалення практичних прийомів якісної підготовки матеріалів, що направляються для проведення товарознавчих та автотоварознавчих досліджень.

Заступник завідувача відділу – завідувач сектору товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС Пильникова Яна Іванівна детально зупинилась на вимогах щодо призначення товарознавчої експертизи та обговорила з присутніми низку проблемних питань, що виникають під час підготовки матеріалів для проведення даного виду експертизи.

Такі корисні та продуктивні навчальні заходи на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС і в подальшому будуть проводитись  для слідчих ГУНП в області.