Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Навчально-практичне заняття з працівниками патрульної поліції

З метою покращення взаємодії фахівців Експертної служби МВС з працівниками поліції у заходах щодо забезпечення розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, з ініціативи керівництва Кіровоградського НДЕКЦ МВС України для працівників патрульної служби Управління патрульної поліції в Кіровоградській області заплановано провести курс навчально-практичних занять по вивченню особливостей організації охорони місць події та вилучення криміналістично значущої інформації за всіма опанованими напрямками експертного підрозділу.

Так, 12 лютого 2019 року на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС України проведено навчально-практичне заняття з працівниками патрульної служби Управління патрульної поліції в Кіровоградській області на тему: «Дії правоохоронних органів на місці події скоєння злочину до прибуття слідчо-оперативної групи».

Головний судовий експерт сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ Артем Ігор Валерійович докладно розповів в чому саме полягає важливість дій патрульної поліції до прибуття слідчо-оперативної групи на місце події, а також вказав на розповсюджені помилки під час забезпечення охорони місця скоєння злочину і на що саме треба звернути увагу для збереження слідової інформації.

По завершенню навчально-практичного заняття поліцейські подякували керівництву Кіровоградського НДЕКЦ МВС за надану можливість прийняти участь у подібного роду заході.