Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Допомога експертів у розкритті серії крадіжок на території Маловисківського району

В період з грудня 2018 року по лютий 2019 року у смт. Смоліне  та           с. Березівка на території Маловисківського району Кіровоградської області невідомою особою було скоєно ряд крадіжок особистого майна громадян.

У ході проведення відповідних оперативно-розшукових заходів  працівниками поліції у лютому 2019 року вдалось затримати громадянина Ф., якого підозрювали у скоєнні ряду вищезазначених крадіжок.

Слідчим СВ Маловисківського ВП ГУНП в Кіровоградській області до Кіровоградського НДЕКЦ МВС були направлені сліди рук, вилучені під час проведення оглядів місць події у смт. Смоліне та с. Березівка та дактилокарту громадянина Ф. для проведення судово-трасологічної експертизи за експертною спеціальністю 4.6 «Дактилоскопічні дослідження». В результаті проведеної дактилоскопічної експертизи судовим експертом сектору дактилоскопічних досліджень було встановлено співпадання слідів рук, які вилучались у ході ОМП за фактами трьох вищезазначених крадіжок з відбитками рук громадянина Ф.

Таким чином, внаслідок професійної взаємодії експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС з працівниками поліції було здобуто беззаперечні докази щодо причетності затриманого громадянина Ф. до скоєння ряду крадіжок.