Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь експертів у досудовому розслідуванні корупційного злочину

Громадянин К. перебуваючи на посаді провідного консультанта адміністратора територіального сервісного центру № 3543 РСЦ МВС України в Кіровоградській області, вступив у злочинну змову з судовим розпорядником Бобринецького районного суду громадянкою В., яка відповідно до домовленості склала проект клопотання, на підставі якого повинні були виправдати громадянина Ф., за скоєння адміністративного правопорушення.

За свої незаконні діяння громадяни К. та В. отримали кошті у сумі 14 000 грн., які пізніше разом з курткою у якій громадянин К. отримував кошти, були вилучені працівниками поліції.

У рамках порушеного кримінального провадження до Кіровоградського НДЕКЦ МВС було направлено куртку, що належить громадянину К., зразок спеціальної хімічної речовини та вилучені грошові кошти для проведення експертизи матеріалів, речовин і виробів за експертною спеціальністю 8.14 «Дослідження спеціальних хімічних речовин».

В результаті проведеної експертизи матеріалів, речовин і виробів судовим експертом відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Кіровоградського НДЕКЦ МВС було встановлено, що на наданих на дослідження банкнотах номіналом 500 гривень, на загальну суму 1000 гривень та на поверхні куртки, вилученої у громадянина К. наявна спеціальна хімічна речовина – люмінофор.

Так, завдяки належній взаємодії експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС із слідчим Національної поліції в області були здобуті обґрунтовані докази щодо причетності підозрюваних осіб до скоєння вищевказаного корупційного злочину.