Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Експерти завітали до учнів «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

12 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області відбулось чергове навчально-пізнавальне заняття спрямоване на ознайомлення учнів з такою важливою та необхідною професією, як судовий експерт, бо саме завдяки цим фахівцям невинних виправдовують, а винні несуть покарання за скоєне.

Для ознайомлення учнів з даною професією до навчального закладу були направлені представники сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС. Молодь з великим інтересом поставились до складної але дуже важливої професії криміналіста, вони з непідробною увагою слухали настанови наших спеціалістів, з радістю приймали участь у імпровізованих криміналістичних дослідженнях, а також ставили багато уточнюючих питань, що стосувалися щоденної роботи судових експертів.

Без сумніву подібні заходи несуть велику користь для виховання підростаючого покоління. Тому наша установа і надалі буде приймати активну участь у цій важливій роботі.