Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Пізнавальна екскурсія для учнів «ЗОШ I-IIІ ступенів № 3»

17 квітня 2019 року до Кіровоградського НДЕКЦ МВС знову завітали учні комунального закладу «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів №3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої. Представники даного закладу вже не вперше відвідують експертний підрозділ, саме цього разу в гості до експертів завітали учні 8го класу.

Метою пізнавальної екскурсії було ознайомити школярів з специфікою роботи Кіровоградського НДЕКЦ МВС та найбільш цікавими для них аспектами експертної діяльності. В ході екскурсії учні відвідали різні спеціалізовані відділення центру, познайомились з оснащенням і обладнанням НДЕКЦ. Учням продемонстрували зразки вибухонебезпечних предметів, зброї, що звичайно викликало справжній захват у маленьких відвідувачів, особливо  серед хлопчаків. Спеціалісти центру не тільки знайомили молодь з специфікою дослідницької роботи, але і проводили корисні виховні бесіди з учнями торкаючись в них таких важливих тем як шкідливість паління, небезпечність та страшні наслідки вживання наркотичних речовин, знайомили з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та отруйних речовин.

Наприкінці зустрічі допитливі екскурсанти жваво ділились враженнями від екскурсії та дякували співробітникам центру за цікаву інформацію та  просто чудово проведений час.