Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Семінар-нарада «Актуальні питання портретної та фототехнічної експертизи, шляхи їх вирішення»

У період з 17-19 квітня 2019 року завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Кіровоградського НДЕКЦ МВС Лозовий Андрій Миколайович взяв участь у роботі семінару-наради з працівниками регіональних підрозділів Експертної служби МВС щодо актуальних питань портретної та фототехнічної експертизи, шляхів їх вирішення, який відбувся на базі Сумського НДЕКЦ МВС.

Ініціювали даний захід відділ фототехнічних і портретних досліджень лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ МВС. Так, із вступним словом на відкритті семінару-наради виступив заступник директора ДНДЕКЦ МВС Ковальов Костянтин Миколайович, побажавши успіху в роботі семінару-нараді присутнім.

Під час семінару вдалось обговорити та вирішити ряд актуальних питань портретної та фототехнічної експертизи, визначили ряд заходів з оптимізації виконання портретної та фототехнічної експертизи.

Семінар-нарада пройшла в атмосфері конструктивного діалогу та обміну набутим досвідом роботи його учасників.