Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь у професійному навчанні кадрового резерву Експертної служби МВС

Керівництвом Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру приділяється значна увага забезпеченню ефективного  формування кадрового резерву Експертної служби МВС України. У зв’язку з цим, з 15 по 19 квітня 2019 року на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС (м. Київ) відбулось виїзне професійне навчання кадрового резерву керівників Експертної служби МВС. У даному заходів взяв участь заступник директора — завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Колпаков Олександр В’ячеславович.

З представниками територіальних підрозділів Експертної служби МВС були проведені спеціалізовані лекції, дискусії, групові проекти та кейс-методи. Присутні отримали змогу більш детально вивчити основи адміністративного, цивільного, господарського права, порядку ведення претензійно-позовної роботи. Керівники експертних підрозділів брали активну участь в організованих тренінгах з ораторської майстерності, а також дискусіях  щодо взаємодії з контролюючими та правоохоронними органами. З учасниками  заходу були проведені заняття з особливостей підготовки та порядку ведення переговорів. Адвокат, спеціаліст  корпоративного і трудового права, юридичний аналітик з трудового права Юридичної компанії «Довіритель» Вікторія Поліщук розкрила слухачам всі тонкощі таких важливих тем, як робота зі зверненнями громадян, міжнародна діяльність, взаємодія з контролюючими та правоохоронними органами, підготовка та порядок ведення переговорів, дії керівника під час проведення перевірок та з інших важливих питань. Навчання пройшло у діловій, насиченій атмосфері та дозволило кожному з його учасників отримати корисну інформацію для подальшого підвищення свого професійного зростання.

По завершенню курсів директор Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Броніслав Броніславович Теплицький вручив слухачам відповідні сертифікати, які підтверджують включення учасників до кадрового резерву Експертної служби МВС України та проходження курсу професійного навчання.