Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Інформаційно — роз’яснювальна робота з підростаючим поколінням

22 квітня 2019 року спеціалісти Кіровоградського НДЕКЦ МВС відгукнулись на запрошення адміністрації комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання Загально освітній навчальний заклад I-III ступенів №1- дитячий юнацький центр «Перлинка»» і відвідали цей заклад з метою проведення декількох пізнавальних тематичних лекцій.

Так, фахівцями сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів НДЕКЦ для учнів 8-го класу була проведена лекція на тему: «Шкідливість і суспільна небезпека вживання наркотиків», спеціалісти сектору дактилоскопічних досліджень НДЕКЦ завітали до 6-го класу і провели захід на тему: «Особливості ідентифікації особи за слідами пальців рук», а співробітники сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень НДЕК провели одразу дві лекції з учнями 7-х класів на тему: «Порядок дій населення під час виявлення вибухонебезпечних предметів». Таким чином фахівцям Центру вдалось одночасно залучити до своїх заходів достатньо велику кількість учнів і при цьому надати їм різноманітну цікаву, а головне корисну інформацію.

Звісно, подібна інформаційно — роз’яснювальна робота з підростаючим поколінням надзвичайно важлива хоча на перший погляд її результати не так просто виявити. Але безумовно такі результати будуть, оскільки саме завдяки таким заходам діти дізнаються про елементарні, але від того не менш важливі правила поведінки в різноманітних складних ситуаціях, отримують достовірну інформацію про роботу правоохоронних органів та й взагалі дізнаються багато цікавого.