Передовий досвід європейських фахівців

В період травня спеціалісти Кіровоградського НДЕКЦ МВС мали можливість взяти участь у тренінгу для експертів криміналістів в рамках  спільного проекту Консультативної місії Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки щодо підвищення ефективності кримінальних досліджень, що проводився представниками міжрегіональної поліції м. Менхенгладбах (Німеччина).

Двотижневий тренінг відвідали представники сектору трасологічних досліджень, сектору дактилоскопічних досліджень та сектору біологічних досліджень та обліку. Програма навчання була досить насиченою, так як обговорювалися питання дослідження слідів різного походження, організації роботи на місці скоєння злочину, зокрема щодо проведення фотографування із застосуванням альтернативних видів освітлення в різних умовах. Окрім теоретичного розгляду актуальних питань діяльності криміналістів, присутні вирішували також ситуаційні задачі та виконували практичні завдання.

Даний захід, звичайно був корисний для спеціалістів Кіровоградського НДЕКЦ МВС України, оскільки він сприяв подальшому ознайомленню з передовим досвідом європейських експертів криміналістів та високими стандартами їх роботи. По закінченні тренінгу учасники отримали свідоцтва про участь у даному заході.