Працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС провели екскурсію для учнів «Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів — ліцей № 19»м. Кропивницького

За ініціативи керівництва Кіровоградського НДЕКЦ МВС 28 травня поточного року для учнів 5-Б класу комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — ліцей № 19- позашкільний центр» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області було проведено ознайомчу екскурсію. Головна мета даного заходу полягала у тому, щоб змістовно розповісти школярам про специфіку роботи структурних підрозділів НДЕКЦ, важливість та значимість роботи судового експерта.

Учням продемонстрували новітнє спеціалізоване обладнання, що використовують фахівці експертного підрозділу у своїй повсякденній роботі. Досвідчені експерти Кіровоградського НДЕКЦ розповіли школярам про негативні наслідки вживання алкоголю та наркотиків, а також про першочергові дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Учні були у захваті від розповідей експертів та від продемонстрованих колекцій вогнепальної зброї та вибухових пристроїв, задавали багато запитань, цікавились за яких умов можна стати судовим експертом.

По завершенню захоплюючої екскурсії школярі подякували за теплий прийом та за надану можливість побачити нелегкі але такі цікаві трудові будні судових експертів Експертної служби МВС.