Профільний семінар біологів територіальних підрозділів Експертної служби

28 травня поточного року на території ДНДЕКЦ відбувся семінар «Проблемні питання проведення експертиз за напрямом імунологічних, цитологічних досліджень, дослідження волосся та одорологічних досліджень». Організатором якого став відділ біологічних досліджень лабораторії біологічних досліджень та обліку ДНДЕКЦ.

Робота семінару розпочалася з вітального слова заступника директора ДНДЕКЦ Костянтина Дубоноса та завідувача лабораторії біологічних досліджень та обліків ДНДЕКЦ Руслана Аббасова, після якого одразу перейшли до виступів. Так, старший судовий експерт сектору біологічних досліджень та обліку Кіровоградського НДЕКЦ МВС Тетяна Михальська виступила з темою: «Проблемні питання підготовки та проведення імунологічних експертиз».

Зокрема, на семінарі були розглянуті та обговорені ряд наступних питань: сучасні методичні підходи до проведення імунологічних досліджень, проблеми дослідження волосся людини та тварин в умовах сучасності, ознайомлення з новітніми технологічними засобами для проведення одорологічних експертиз, а також проблемні питання щодо проведення імунологічних, цитологічних досліджень та інші.

Такі заходи сприяють обміну досвідом серед фахівців Експертної служби МВС та позитивно впливають на подальшу їх роботу.