Учні з правового табору ліцею «Сучасник» в гостях у судових експертів

05 травня 2019 року до стін Кіровоградського НДЕКЦ МВС завітали на ознайомчу екскурсію учні середньої школи «НВК ЗОШ I-II ступенів № 34 — економіко-правовий ліцей «Сучасник» — ДЮЦ Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» в межах правового табору «Літня школа правових лідерів».

Під час пізнавальної екскурсії співробітники експертного підрозділу детально розповіли про специфіку роботи НДЕКЦ. Під час дружньої зустрічі, учням «Сучасника» було доведено інформацію про можливість вступу за державним замовленням на навчання до Національної академії внутрішніх справ (м. Київ) за спеціальністю «Право» спеціалізація «Судова експертиза».

Особливу увагу при проведенні екскурсії досвідченими фахівцями Кіровоградського НДЕКЦ МВС було приділено роз’ясненню молоді діючих правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та про небезпечність вживання наркотичних засобів.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Відвідувачі щиро подякували експертам за цікаву екскурсію та побажали успіхів у їх нелегкій експертній роботі.