Ознайомча екскурсія для учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Кропивницького

05 червня цього року до Кіровоградського НДЕКЦ МВС України на ознайомчу екскурсію завітали учні 5-8 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради. На прохання директора ЗОШ №4 Павленко С. співробітниками НДЕКЦ для школярів була організована цікава, пізнавально-виховна екскурсія.

В ході екскурсії діти відвідали різні спеціалізовані відділи центру, зокрема найбільшу увагу було приділено ознайомленню з роботою вибухотехнічного підрозділу, сектору дактилоскопічних досліджень та сектору трасологічних досліджень. Учням продемонстрували зразки вибухонебезпечних предметів, зброї, що звичайно викликало справжній захват у маленьких відвідувачів, особливо  серед хлопчаків.

Під час екскурсії спеціалісти центру не тільки знайомили з специфікою дослідницької роботи, але і проводили корисні виховні бесіди з учнями торкаючись в них таких важливих тем як шкідливість паління, небезпечність та страшні наслідки вживання наркотичних речовин, знайомили з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та отруйних речовин. Таким чином, на протязі екскурсії діти дізнавались не тільки про цікаве і незвичайне, але й отримували корисні і не обхідні знання про небезпеки, що їх оточують.

По завершенні екскурсії учні дякували співробітникам Кіровоградського НДЕКЦ і висловлювали сподівання, що ця цікава зустріч не остання.