Професійне навчання кадрового резерву керівників Експертної служби МВС

Керівництвом Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру приділяється значна увага забезпеченню ефективного  формування кадрового резерву Експертної служби МВС України. У зв’язку з цим, з 27 по 31 травня 2019 року на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС (м. Київ) відбулось виїзне професійне навчання кадрового резерву керівників Експертної служби МВС. У даному заходів взяв участь заступник директора Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Одарченко Андрій Григорович.

Вже традиційно, протягом п’яти днів було проведено ряд лекцій, дискусій, групових проектів та тестувань. Керівники експертних підрозділів брали активну участь в організованих тренінгах з ораторської майстерності, а також дискусіях  щодо взаємодії з контролюючими та правоохоронними органами. З учасниками  заходу були проведені заняття з особливостей підготовки та антикорупційного законодавства України, питань гендерної політики. Адвокат, спеціаліст  корпоративного і трудового права, юридичний аналітик з трудового права Юридичної компанії «Довіритель» Вікторія Поліщук розкрила слухачам всі тонкощі таких важливих тем, як робота зі зверненнями громадян, міжнародна діяльність, взаємодія з контролюючими та правоохоронними органами, підготовка та порядок ведення переговорів, дії керівника під час проведення перевірок та з інших важливих питань. Навчання пройшло у діловій, насиченій атмосфері та дозволило кожному з його учасників отримати корисну інформацію для подальшого підвищення свого професійного зростання.

По завершенню курсу перший заступник директора ДНДЕКЦ МВС України Кримчук Сергій Григорович вручив слухачам відповідні сертифікати, які підтверджують включення учасників до кадрового резерву Експертної служби МВС України та проходження курсу професійного навчання.