Учні гімназії-інтернат-школи мистецтв в гостях у експертів

06 червня поточного року учні 5 класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) отримали унікальну можливість відвідати експертний підрозділ.

Під час свого візиту студенти не тільки ознайомлювались із специфікою роботи Кіровоградського НДЕКЦ, але й мали змогу поспілкуватись із спеціалістами центру, які охоче ділились своїм професійним досвідом. Відвідувачі побували у різноманітних лабораторіях де їм було роз’яснено, чим займаються у повсякденній роботі експерти – хіміки, біологи,  криміналісти, вибухотехніки та інші опановані напрямки експертних досліджень.

Особливу увагу було вкотре приділено висвітленню роботи  сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, зокрема у зв’язку з останніми подіями на вибухонебезпечних об’єктах та підвищеною терористичною загрозою. З цією метою для учнів був проведений короткий інструктаж стосовно правил поводження з вибухонебезпечними речовинами та боєприпасами. Слід зазначити, що дана тема викликала велику зацікавленість серед екскурсантів, оскільки останні ставили багато уточнюючих питань, наводили приклади з власного досвіду.

Проводячи подібні заходи Кіровоградський НДЕКЦ керується принципами відкритості співпраці, що не тільки позитивно впливає на імідж нашої установи, але і сприяє поширенню серед молоді важливої інформації.