Учні місцевої школи № 20 завітали на екскурсію до НДЕКЦ

07 червня поточного року на прохання адміністрації комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області на ознайомчу екскурсію до Кіровоградського НДЕКЦ МВС України завітали учні 4-А класу.

Під час екскурсії співробітники експертного підрозділу детально розповіли про специфіку роботи Кіровоградського НДЕКЦ МВС України та дозволили поринути школярам у тонкощі проведення окремих етапів судових експертиз. Фахівці Експертної служби МВС показали обладнання пересувної  криміналістичної лабораторії, що викликало велику зацікавленість у відвідувачів.

Особливу увагу при проведенні заходу досвідченими фахівцями Кіровоградського НДЕКЦ МВС України було приділено роз’ясненню молоді діючих правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та про небезпечність вживання наркотичних засобів.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Відвідувачі щиро подякували експертам за цікаву екскурсію та побажали успіхів у їх нелегкій експертній роботі.