Тренінг-навчання експертів за напрямом судової економічної експертизи

У період з 03 по 05 червня 2019 року на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС (м. Київ) відбувся тренінг-навчання за напрямом судової економічної експертизи з метою розгляду особливостей оподаткування прибутку підприємств у 2018-2019 роках. У даному заходів взяла участь завідувач сектору економічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних, досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Швиданенко Діна Вікторівна.

З представниками територіальних підрозділів Експертної служби МВС були проведені спеціалізовані лекції де було розглянуто велике коло актуальних питань, зокрема це елементи податку на прибуток, адміністрування податку на прибуток підприємств, визначення об’єкту оподаткування податком на прибуток, формування фінансового результату до оподаткування в обліку, складання звіту про фінансові результати, а також обговорили ключові моменти щодо актуальної практики визначення та заповнення показників податкової декларації та ін.

Захід відбувався у надзвичайно конструктивній і діловій атмосфері, чому сприяло залучення до його роботи практикуючих фахівців з різних регіонів України та досвідчених спеціалістів Міжнародного інституту бізнесу.