Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ознайомчі екскурсії для учнів шостих класів гімназії ім. Тараса Шевченка

У період 10-11 червня поточного року на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС були проведені ознайомчі екскурсії для учнів шостих класів комунального закладу «НВО «СЗНЗ ст. «Гармонія» — гімназія ім. Тараса Шевченка — ЦПВ «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Заступник директора — завідувач відділу криміналістичних видів досліджень НДЕКЦ Колпаков В.О. ознайомив школярів з особливостями роботи судових експертів та продемонстрував сучасне криміналістичне обладнання, що використовується для проведення експертиз та досліджень. Завідувач сектору трасологічних досліджень Вишневий Я.Ю. НДЕКЦ продемонстрував на практиці спосіб вилучення слідів пальців рук та взуття з різних видів поверхонь. З неприхованим захопленням учні власноруч мали змогу випробувати, як за допомогою пензлика та дактилоскопічного порошку можна вилучити власні відбитки пальців та взуття. Також, у даній екскурсії не обійшлось і без працівників вибухотехнічного підрозділу, спеціалісти якого продемонстрували відвідувачам макети вибухових пристроїв та пояснили відвідувачам правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Не втрачаємо надію, що працівникам НДЕКЦ вдалось зародити у серцях юних відвідувачів інтерес до роботи судового експерта, що у майбутньому може вплинути на професійний вибір підростаючого покоління.