Кіровоградські експерти провели практичне навчання щодо дотримання вимог пожежної безпека

У зв’язку з підвищенням рівня пожежної небезпеки у літній період та посилення пожежної безпеки на об’єктах Експертної служби МВС 06 червня поточного року експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС України провели практичні навчання щодо дотримання вимог пожежної безпеки та дій на випадок пожежі, зокрема були відпрацьовані навички користування засобами первинного пожежогасіння, а саме порошковими та вуглекислотними вогнегасниками.

Такого виду навчання були ініційовані керівництвом НДЕКЦ з погляду на тяжкі наслідки, що завдаються «вогняним півнем» при неправильному поводженню громадян з відкритим вогнем, вогненебезпечними речовинами, несправними електроприладами. Працівники експертного підрозділу мали змогу набути практичні навички гасити пожежі твердих речовин, пальних рідин та пальних газів.

Працівники НДЕКЦ з порозумінням констатують, що ефективність застосування вогнегасників при гасінні пожеж у значній мірі залежить від вміння людини його вправно використовувати та закликають всіх громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час перебування в лісах, парках, на відкритих територіях і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах.