Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Науково-практичний семінар «Перспективи розвитку судової експертизи матеріалів, речовин і виробів»

У період з 11 — 13 червня поточного року судовий експерт відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Пушкарь Олександр Васильович взяв участь у науково-практичному семінарі на тему: «Перспективи розвитку судової експертизи матеріалів, речовин і виробів», який відбувся у м. Тернопіль.

Окрім працівників ДНДЕКЦ та територіальних підрозділів Експертної служби МВС України у заході взяли участь керівники правоохоронних органів Тернопільської області, а також представники місцевих вищих навчальних закладів.

У ході роботи семінару обговорювались питання щодо вишукання нових підходів до організації призначення та проведення експертизи матеріалів, речовин і виробів. Також, не оминули і проблемні питання під час виконання експертизи матеріалів, речовин і виробів та шляхи їх вирішення.

Досвідчені експерти-хіміки отримали чудову можливість обмінятись набутим практичним досвідом проведення дослідження наркотичних речовин та обговорити нові перспективні підходи досліджень у даному напрямку.

За підсумками конференції всі учасники отримали сертифікати, які підтверджують їх участь у вищезазначеному заході.