Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Тренінг — навчання для експертів за напрямком «судової оціночно-земельної експертизи»

В період з 11 — 13 червня 2019 року судовий експерт сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Смоколіна Владислава Валеріївна взяла участь у тренінгу – навчанні працівників Експертної служби України на тему: «Визначення вартості земельних ділянок станом на дату в минулому», який проходив на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС (м. Київ).

Для учасників тренінгу були проведені спеціалізовані лекції де було розглянуто ряд наступних питань, а саме: особливості проведення ідентифікації земельних ділянок станом на дату визначення вартості, проведення аналізу корисності та найбільш ефективного використання об’єктів дослідження станом на дату в минулому, визначення критеріїв подібного до об’єктів дослідження майна, аналіз впливу зовнішніх чинників на вартість об’єктів досліджень, нормативна грошова оцінка земельних ділянок та її вплив на визначення вартості земельних ділянок та ін.

Подібні заходи сприяють можливості обговорити ряд нагальних питань, які виникають в повсякденній роботі судових експертів за даним напрямом досліджень та проаналізувати їх і знайти раціональні шляхи їх вирішення.