Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Екскурсії для учнів гімназії ім. Тараса Шевченка

13 червня поточного року до стін Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України на ознайомчу екскурсію завітали учні 5-А класу комунального закладу «НВО «СЗНЗ ст. «Гармонія» — гімназія ім. Тараса Шевченка — ЦПВ «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Учні мали можливість поспілкуватись безпосередньо з експертами з різних напрямків досліджень опанованих в НДЕКЦ та ознайомитись із специфікою їхньої роботи. Юнаки та дівчата були у захваті від продемонстрованих колекцій вибухових пристроїв та від фахових розповідей про окремі етапи виявлення слідів криміналістичного походження. Чимало гостей експертного закладу цікавились питанням про важливість висновків експерта в  розкритті та розслідувані злочинів. Також задавалось багато питань  про те, як стати судовим експертом, зокрема які навчальні заклади проводять підготовку експертів за різними експертними спеціальностями. Додатково учням були роз’яснені правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

По завершенню ознайомчої екскурсії школярі подякували фахівцям Кіровоградського НДЕКЦ МВС за теплий прийом та за надану можливість побачити кропітку та відповідальну роботу судових експертів Експертної служби МВС.