Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Тренінг — навчання «Визначення вартості будівель та споруд станом на дату у минулому»

В період з 25 — 27 червня 2019 року судовий експерт сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС Смоколіна Владислава Валеріївна брала участь у тренінгу – навчанні фахівців Експертної служби МВС на тему: «Визначення вартості будівель та споруд станом на дату у минулому», який проходив на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС (м. Київ).

Для учасників тренінгу були проведені спеціалізовані лекції де було розглянуто ряд наступних питань, а саме: особливості проведення ідентифікації будівель і споруд станом на дату визначення вартості, проведення аналізу корисності та найбільш ефективного використання об’єктів дослідження станом на дату в минулому, визначення критеріїв подібного до об’єктів дослідження майна, аналіз впливу зовнішніх чинників на вартість об’єктів досліджень, та ін. Окрім прослуханих лекцій, учасники мали змогу вирішувати і практичні завдання

Подібні заходи сприяють можливості обговорити ряд нагальних питань, які виникають в повсякденній роботі судових експертів за даним напрямом досліджень та проаналізувати їх і знайти раціональні шляхи їх вирішення.