Сприяння експертів-криміналістів Кіровоградського НДЕКЦ в розкритті злочину

У липні поточного року у річці Чорний Ташлик, поряд з автодорогою «Кропивницький — Платонове», Новоукраїнського району Кіровоградської області, були виявлено невстановлений труп чоловічої статі ноги якого були зв’язані мотузкою.

В результаті проведеної перевірки за центральним автоматизованим дактилоскопічним обліком Експертної служби МВС дактилоскопічної карти трупу невідомого чоловіка, було встановлено збіг із відбитками пальців рук на дактилоскопічній карті заповненій на ім’я громадянина О., поставленій на облік у Миколаївському НДЕКЦ МВС.

У рамках порушеного кримінального провадження, до Кіровоградського НДЕКЦ МВС було направлено дактилоскопічну карту невстановленого трупу чоловічої статі та копію дактилоскопічної карти заповнену на ім’я громадянина О. для проведення судово-трасологічної експертизи за експертною спеціальністю 4.6 «Дактилоскопічні дослідження».

В результаті проведеної дактилоскопічної експертизи завідувачем сектору дактилоскопічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС було встановлено, що папілярні узори у відбитках пальців рук з дактилокарти заповненій на невпізнаного трупа чоловічої статі та на копії дактилоскопічної карти заповненій на ім’я громадянина О., залишені однією особою.

Таким чином, завдяки професійній взаємодії експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС з працівниками поліції було встановлено особу загиблого, що у свою чергу сприятиме оперативному розкриттю та розслідуванню даного злочину.