Співпраця експертів та поліцейських у розкритті злочину

Громадянин П. разом із громадянином Д. перебуваючи у Новгородківському району, Кіровоградської області, зупинили автомобіль «ВАЗ 2106» за кермом якого перебував громадянин Ш. та після нанесення останньому тілесних ушкоджень вирушили до місця його проживання, звідки викрали майно та грошові кошти.

Під час проведення оглядів місць подій, працівниками ГУНП в Кіровоградській області були виявлені та вилучено сліди рук. У рамках порушеного кримінального провадження слідчим СВ Новгородківського ВП ГУНП в Кіровоградській області до Кіровоградського НДЕКЦ МВС були направлені сліди рук, вилучені під час проведення оглядів місць події та дактилокарти громадян П., Д. та Ш. для проведення судово-трасологічної експертизи за експертною спеціальністю 4.6 «Дактилоскопічні дослідження». Під час проведення дактилоскопічної експертизи судовим експертом сектору дактилоскопічних досліджень було встановлено співпадання частини слідів рук, які вилучались у ході ОМП за даним фактом з відбитками рук на дактилоскопічних картах заповнених на громадян П. та Ш. Окрім того, експерт дійшов висновку, що окрема частина вилучених слідів рук залишені іншою (іншими) особою (особами). В результаті перевірки вищевказаних слідів рук за дактилоскопічним обліком по АДІС «Дакто-2000» вдалось встановити збіг цих слідів з відбитками пальців рук з дактилоскопічної карти заповненої на ім’я громадянина Т.

Таким чином, завдяки професійним діям експертів НДЕКЦ вдалось встановити, ще одну особу, яка могла бути причетна до вчинення цього кримінального правопорушення та створити необхідну доказову базу щодо причетності громадянина П.  до скоєння даного злочину.