Заняття експертів із слідчими Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області

З ініціативи керівництва Кіровоградського НДЕКЦ МВС з працівниками  СУ Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області було організовано та проведено ряд спільних занять експертів та слідчих за різними напрямками експертної діяльності в період серпня – вересня поточного року.

Основною метою проведення вищезазначених занять було вдосконалення практичних прийомів якісної підготовки матеріалів, що направляються для проведення досліджень. Також, під час заняття представник НДЕКЦ детально зупинилися на вимогах щодо призначення експертиз та обговорила з присутніми низку проблемних питань, що виникають під час підготовки матеріалів для проведення певного виду експертизи.

Такі корисні заняття Кіровоградський НДЕКЦ МВС і в подальшому будуть проводитись для слідчих ГУНП в Кіровоградській області. Також, без перебільшень треба зазначити, що подібні заходи безумовно несуть велику користь для покращання роботи всіх учасників даного заняття. Оскільки саме завдяки подібній тісній співпраці вдається досягнути найбільш ефективного обміну досвідом і практичними напрацюваннями.