Науково-практичний семінар «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень»

У період з 27 — 30 серпня 2019 року завідувачем сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Пічкуренком Віктором Миколайовичем та головним судовим експертом сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Прошаченком Аркадієм Анатолійовичем взято участь в науково-практичного семінару: «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень», що відбувся на базі Медичного реабілітаційного центру «Кремінці» МВС, с. Татарів, Івано-Франківська обл.

Під час роботи семінару присутніх було ознайомлено з практичним досвідом роботи фахівців під час проведення судової пожежно-технічної експертизи за експертною спеціальністю 10.8 «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки», а також спеціалісти обмінялися набутим практичним досвідом роботи та обговорили практичні ситуації, які виникають під час проведення судової пожежно-технічної експертизи.

Для працівників Кіровоградського НДЕКЦ дуже важливо постійно удосконалювати свій професійний рівень, оскільки це є запорукою якісного висококваліфікованого проведення експертних досліджень.