Семінар-нарада «Проблемні питання судової трасологічної експертизи»

В період з 04 по 06 вересня поточного року завідувачем сектору трасологічних видів досліджень та обліків Кіровоградського НДЕКЦ МВС Вишневим Я. Ю.  та старшим судовим експертом сектору трасологічних видів досліджень та обліків Кіровоградського НДЕКЦ МВС Ваніною О. В. прийнято участь у роботі семінару-наради Експертної служби МВС за темою «Проблемні питання судової трасологічної експертизи», яка проходила на базі на базі готельно — ресторанного комплексу відпочинку «Арена» с. Копили (Полтавська область).

Окрім працівників ДНДЕКЦ та територіальних підрозділів Експертної служби МВС у заході також взяли участь представники АТ «Полтаваобленерго», лабораторії надійності ТМ «Охоронні пломби GST», ТОВ «Центр сертифікації банківського обладнання, споруд безпеки, засобів захисту та систем якості».

Мета проведення даного заходу полягала в обміні досвідом і вдосконаленням практики проведення судової трасологічної експертизи, розгляд актуальних питань з проведення трасологічного дослідження пломб, запірно-пломбувальних пристроїв, приладів обліку енергоносіїв і замків та визначення шляхів їх вирішення.

За підсумками семінару-наради всі учасники отримали сертифікати, які підтверджують їх участь у вищезазначеному заході.