Дослідження транспортного засобу із зміненими ідентифікаційними номерними позначеннями

16.08.2019 року у м. Кропивницькому працівниками патрульної поліції в Кіровоградській області було зупинено автомобіль «Toyota Prado 150», чорного кольору під керуванням гр. С, у ході перевірки даного автомобіля були виявлені ознаки підробки номеру шасі. Вказаний  автомобіль «Toyota Prado 150» було вилучено в установленому законом порядку.

До Кіровоградського НДЕКЦ МВС зі слідчого відділу Кропивницького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області було направлено копію ухвали Кіровського районного суду міста Кіровограда про проведення судової трасологічної експертизи.

Проведення судової експертизи доручено судовому експерту сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Кіровоградського НДЕКЦ МВС. У результаті проведення експертизи було встановлено, що фрагмент металу з наявним на ньому номером шасі приєднаний до номерної деталі (рами) автомобіля «Toyota Prado 150» за допомогою ручного зварювання кустарно.

Таким чином, завдяки професіоналізму працівника центру стало можливим повністю підтвердити правомірність затримання даного автомобіля працівниками поліції та не допустити використання транспортного засобу із зміненими ідентифікаційними номерними позначеннями.