Семінар-нарада на тему «Актуальні питання комп’ютерно-технічної експертизи»

У період з 11 по 13 вересня 2019 року завідувач сектору комп’ютерно-технічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Цвіток Сергій Миколайович взяв участь у семінар-нараді на тему «Актуальні питання комп’ютерно-технічної експертизи». Вказаний захід відбувся на базі Чернігівського НДЕКЦ МВС.

Так, у вищевказаному семінарі взяли участь присутні працівники ДНДЕКЦ МВС, територіальних НДЕКЦ МВС, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України, Національного антикорупційного бюро України, фахівці недержавних експертних установ.

Учасники заходу обмінялись набутим досвідом роботи, обговорили проблемні питання проведення комп’ютерно-технічних досліджень та визначили шляхи їх вирішення. Також, ознайомились з новими методами та програмними продуктами, сучасним станом нормативно-правового регулювання в зазначеній галузі.

По закінченню семінару його учасниками були визначені основні напрямки вдосконалення та розвитку комп’ютерно-технічних досліджень у підрозділах Експертної служби МВС та одноголосно висловлено побажання щодо організації подібних заходів і в подальшому.