Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь експертів-вибухотехніків у військово-патріотичному вишколі «Рейд-антитерор»

14 вересня поточного року молодь Кіровоградщини мала змогу взяти участь у «Рейді-антитерорі» – військово-прикладних відкритих тренінгах з тактики та ведення бою на відкритому просторі: у лісі, лісостепу, степу та у приміщеннях і напрацювати навички перебування у кризових ситуаціях.Проект спрямований на навчання та виховання молоді за програмою військово-спортивного національно-патріотичного виховання. Даний захід проводитися в п’яте, починаючи з 2015 року. Так, цього річ тренінг зібрав понад 125 учасників з міста та області.

До участі у вишколі були запрошені працівники сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Прошаченко Аркадій Анатолійович та Андрієнко Андрій Вадимович, які розповіли майбутнім захисникам Батьківщини про правила поводження з  вибухонебезпечними предметами. Експертами — вибухотехніками було акцентовано увагу присутніх на особливості улаштування та безпечного поводження з вибуховими пристроями (боєприпасами) військового призначення.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері пізнання нового, корисного та цікавого.