Участь експертів у добровільній здачі крові

Наразі тенденція донорства стала популярною серед населення. Донорство – це безпечно, швидко та не боляче. Але не всі люди поінформовані про це. За словами лікарів, аби добре себе почувати перед здачею крові, важливо виспатися та не бути голодним. Сніданок має бути легким, без молочного, яєць, смаженого та бананів. Бажано не вживати багато солодкого до аналізів, а після – навпаки випити солодкий чай, щоб підвищити рівень цукру в крові. Упродовж 72 годин не вживати спиртного, не курити за дві години до і після цього. Рекомендують здавати кров раз на три місяці, не частіше. Донором крові може стати кожен здоровий громадянин України у віці від 18 років, вагою не менше 50 кг.

21 вересня поточного року у м. Кропивницькому експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС мали змогу долучитися до традиційної благодійної акції здачі крові. Деякі працівники стали вже постійними донорами Кіровоградської обласної станції переливання крові, так як стати донорами — це можливість врятувати чиєсь життя.

Так, головний судовий експерт сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС зізнається, що кров здає не вперше, в основному відкликається на прохання знайомих, родичів, а також намагається брати участь у подібних благодійних акціях і закликають решту небайдужих долучатися до доброї справи.

Всі експерти, які зголосились здати кров отримують заслужений вихідний день та подяку від керівництва Кіровоградського НДЕКЦ МВС.

Власним прикладом працівники експертного центру намагаються продемонструвати населенню користь від здачі крові, та як це важливо для гармонійного існування соціуму.