Найважливіша перемога – перемога над собою

15 вересня у м. Кропивницькому до «Дня фізичної культури та спорту України» відбувся забіг по пересіченій місцевості «Krop River Trail», організаторами якого стали: біговий клуб KroRunClub, «Клуб Прогресивних ініціатив», обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На старт місцевого легкоатлетичного трейлу вийшли 49 дорослих учасників і 13 дітей. Дорослі долали 5 км та 12 км. Маршрут пролягав мальовничими околицями міста по стежках, скелястій і звивистій долині річки з крутими підйомами і спусками.

Вже традиційно, у вищевказаному заході взяв участь завідувач сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Антоненко Володимир Олександрович, який подолав дистанцію у 12 км з рекордним для себе часом. Володимир Олександрович відзначив, що на таких заходах відчуваєш як вирує енергія. «Для мене – це змагання, перш за все, з собою. Ти можеш випробувати силу, витривалість, у тебе відкриваються неймовірні запаси енергії та виявляється, що наші можливості набагато більші, ніж ті, до яких ми звикли.»

Колектив Кіровоградського НДЕКЦ МВС щиро вітає свого колегу з успішним результатом у забігу та бажає йому нових досягнень і перемог.