Студенти – біологи завітали до експертів

23 вересня поточного року до лабораторій Кіровоградського НДЕКЦ МВС завітали студенти-біологи першого курсу природничо-географічного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Для біологів-початківців була проведена оглядова екскурсія різними підрозділами центру, але найбільшу увагу під час заходу було приділено ознайомленню студентів з дослідною роботою сектору біологічних досліджень та обліку, оскільки його діяльність повною мірою відповідає сфері наукових інтересів студентів — біологів. Спеціалісти цього сектору познайомили студентів із спеціальним обладнанням біологічного сектору, докладно розповіли про методику різних видів біологічних досліджень. Студенти уважно сприймали нову інформацію та в разі необхідності задавали  уточнюючі питання.

В ході екскурсії також було відвідано: сектор дактилоскопічних видів  досліджень, сектор вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, сектор досліджень зброї та інші. Студенти ознайомились з зразками вибухонебезпечних предметів та зброї, взяли участь у вивченні відбитків пальців, прослухали правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

По завершенню екскурсії студенти поділились своїми позитивними емоціями та враженнями від проведеної корисної екскурсії і відзначили корисність і новизну отриманих знань.