Допомога криміналістів Кіровоградського НДЕКЦ МВС у встановлені первинного змісту відтиску печатки

У поточному році до Кіровоградських експертів-криміналістів звернулась пенсіонерка у якої виникла проблема з оформленням пенсії у Головному управлінні Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області, а саме на одній із сторінок трудової книжки не читався текст у відбитку круглої печатки підприємства, де остання працювала значний термін. 
Під час проведення експертного дослідження судовим експертом групи технічних досліджень документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень за допомогою приладу «Video Spectral Comparator foster+freeman VSC 40» вдалось встановити, що в одній із граф досліджуваної сторінки трудової книжки громадянки К. наявний відбиток круглої печатки, текст якого читався: «К…м…инат (ймовірно «Комбинат») общественного питания Кировского района * г. Кировоград ОТДЕЛ КАДРОВ». Отже,  завдяки професійним діям експертів-криміналістів вдалось сприяти об’єктивному обчисленню трудового стажу та призначення заслуженої пенсії громадянці К.

Досвідчені експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС завжди готові прийти на допомогу у вирішенні питань щодо якісного проведення досліджень  за опанованими напрямками експертних досліджень.