Кіровоградськими експертами виявлено автомобіль ВАЗ 21099 із зміненим ідентифікаційним номером кузова

На сьогоднішній день фіксуються непоодинокі випадки спроб продажу автомобілів із зміненим чи знищеним ідентифікаційним номерами агрегатів (кузова, шасі, рами, двигуна) або ж підробленим свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу.

01 жовтня 2019 року у територіальному сервісному центрі МВС в Кіровоградській області № 3545 м. Благовіщенське головним судовим експертом

сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень
та криміналістичного дослідження транспортних засобів Кіровоградського НДЕКЦ МВС Гусятинським В. О. під час проведення огляду автомобіля       ВАЗ 21099 сірого було встановлено, що номерна деталь з номером кузова  приєднана до суміжних частин кузова за допомогою ручного зварювання (кустарно).

Про встановлення вказаних невідповідностей експертом Кіровоградського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво територіального сервісного центру, а також чергову частину Благовіщенського ВП Гайворонського ВП ГУНП в Кіровоградській області.  Працівниками поліції вилучено даний автомобіль та доставлено на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

З метою уникнення неоправданих ризиків щодо придбання незаконного автомобіля,  пропонуємо звертатись до фахівців Експертної служби МВС, які у переважній більшості працюють у територіальних сервісних центрах МВС. Експерти НДЕКЦ наголошують, що під час купівлі транспортних засобів, зокрема які вже були у використанні, потрібно поводитись вкрай розсудливо та виважено щоб уникнути покупки сумнівного автомобіля із підробленими ідентифікаційними номерами або свідоцтвом про реєстрацію.