Участь представників Кіровоградського НДЕКЦ МВС у навчальному семінарі «Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)»

Кіровоградський НДЕКЦ МВС продовжує роботу з удосконалення практичної діяльності системи управління відповідно до міжнародних європейських стандартів. Так, у період з 02 — 03 жовтня 2019 року керівник з якості Кіровоградського НДЕКЦ МВС Підвальна Альона Миколаївна та судовий експерт з якості та метрологічного забезпечення Кіровоградського НДЕКЦ МВС Орлик Оксана Вікторівна взяли участь у навчальному семінарі «Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)», що проходив у м. Одеса.

На семінарі розглядалось досить широке коло питань пов’язаних з практичною реалізацією вимог стандарту ДСТУ ISO 31000:2018 «Менеджмент ризиків. Принципи ризиків. Принципи та настанови» (ISO 31000:2018 , IDT)». Велике значення для ефективності роботи заходу мало те, що одним із виступаючих доповідачей був найкращий фахівець з даного питання — директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор, доктор фізико-математичних наук Новіков Володимир Миколайович. Завдяки його великому досвіду і глибоким знанням у сфері впровадження міжнародних стандартів якості, всі учасники отримали широкий обсяг надзвичайно корисної інформації, так би мовити з перших рук.

Звичайно були розглянуті й інші проблеми: ознайомлення з вимогами до процесів вимірювання і засобів вимірювальної техніки; удосконалення керуванням обладнанням в підрозділах Експертної служби МВС; застосування результатів  калібрування в лабораторіях, що здійснюють діяльність у законодавчо регульованій сфері метрології та інші, які детально розкрив в своїй доповіді Анатолій Коцюба, завідувач кафедри технічного регулювання та споживчої політики Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, кандидат фізико-математичних наук, асесор з акредитації лабораторій.

Завдяки високому професіоналізму фахівців ДНДЕКЦ та Одеського НДЕКЦ робота семінару буда ретельно спланована та підготовлена, а сам семінар пройшов у максимально конструктивній і продуктивній роботі.

Авжеж отриманні на семінарі знання важко переоцінити, оскільки саме завдяки таким навчальним заходам реалізація міжнародних стандартів у роботі експертно-криміналістичних центрів проходить за планом і Кіровоградський НДЕКЦ звичайно не є винятком.